top of page

Kurz B2

Kurz pro ty, kteří již něco umí

Zvládáte úplné základy? Umíte pozdravit, říct něco o sobě, už jste se setkali se španělskými slovesy, umíte dát dohromady jednoduché věty? Tak pak je tento kurz právě pro vás.

 

Dvanáct týdnů se španělštinou, která se vám vryje pod kůži, poznáte krásu jazyka i kultury a garantuju, že se vám to bude líbit.

 

Co vás přesně čeká?

​Kurz je koncipován tak, že se budeme 1x týdně online scházet na Zoomu na 55 minut. To je váš španělský čas, tady vás budu motivovat, povzbuzovat, vysvětlovat gramatiku, představovat slovní zásobu. Budeme se hodně věnovat konverzaci. A také se budeme smát a bavit. 

 

A jednou týdně vám budu posílat úkoly (můžeme tomu třeba říkat zábavička ke kávě :-) nebo také jazykový koučink, na kterých budete pracovat samostatně kdykoli a kdekoli se vám zachce během daného týdne. Celkově to bude práce cca na 60 - 80 minut týdně. Po vypracování vaší práce ode mě dostanete každý zvlášť zpětnou vazbu, povzbuzení i motivaci do další práce. Tyto úkoly a materiály najdete přehledně v Google Classroom.

 

Co přesně se v kurzu naučíme?

  • Upevníme základy: časování sloves, rozdíly mezi ser a estar, mužský a ženský rod, množné číslo, číslovky, zájmena, otázky, vyjádření libosti a nelibosti a prosvištíme základní konverzace na téma kdo jsme, co nás baví, co děláme

  •  Umět povídat o své rodině, práci, také o počasí ( to je důležité) a o jídle ( to je ještě důležitější), cestování, zájmech, bydlení, nákupech,...

  • Číslo 0- ∞

  • budoucí čas

  • Průběhový čas 

  • vyjádření nutnosti

  • vyjadřovat svoje emoce 

  • tázací konstrukce

  • a celé to budeme motat kolem hispánské kultury 

 

Co budete na kurz potřebovat:

Sešit a psací potřeby a fajn náladu a cca 2- 3 hodiny času týdně. Naopak nebudete potřebovat učebnici, veškeré materiály ode mě budete dostávat digitálně prostřednictvím Google Classroom. 

Kdy se kurz koná:

Každý čtvrtek od 18.00 - 18.55 hodin, po dobu 12 týdnů

Start 19. 1. 2023

 

Cena kurzu: 450 Kč/ týden - v ceně 1x lekce 55 minut a 1 nadupaný balíček úkolů za týden

Celkem: 5400 Kč

Maximální kapacita: 6 lidí

To proto, abych se vám mohla plně věnovat a na vaši samostatnou práci poskytovat individuální zpětnou vazbu.

Pokud máte zájem, napište mi. 

bottom of page