top of page

Kurz B2

Španělština pro domškoláky

Speciální lekce pro děti a puberťáky, co se učí doma, ale nechtějí být na to sami.

 

ÚTERÝ 9.00 - 9.55 hod, online na Zoom - začátečníci

ÚTERÝ 11.00 - 11.55 hod, online na Zoom - mírně pokročilí

Cena: 3000 Kč/ 10 setkání

Start: 5.9. 2023

Španělština zábavnou formou pro děti a puberťáky od prvních španělských krůčků.

Dvě skupinky, dvě úrovně. Podmínkou je, že děti musí umět číst a psát. 

Zatím bez věkového rozdělení, v případě většího zájmu dojde k rozdělení podle věku, aby si děti byly věkově a zájmově blíže.

Začátečníci se naučí základní fráze, reagovat v kontextu a ne pouze izolovanými slovy, budeme hodně zpívat, kreslit a smát se. Nebude chybět výslovnost a čtení, počítání, barvy, zvířátka, naučí se představit, mluvit o sobě, svých zájemci a rodině. A pak také cokoli si děti budou přát se naučit :-) Děti učím přirozenou formou pomocí hry a aktuálních zájmů, dávám jim velký prostor, aby co nejvíc mluvily ve větách a samy chápaly smysl v použití cizího jazyka. 

S pokročilými navážeme na to, co již umí. Upravíme a upevníme základy a začneme na nich stavět tak, aby španělština pro ně nebyla španělkou vesnicí. Půjdeme do toho po hlavě, budeme rozšiřovat slovní zásobu, pohodu v projevu a pustíme se do budoucích a minulých časů. Budeme se inspirovat navzájem a zabývat se ve španělštině tím, co studenty aktuálně zajímá. Budeme se hodně smát, pracovat na různých projektech, aby hispánský svět byl dětem blízký.  

Kapacita: 6 studentů ve skupince, kurz se otevře mi počtu tří dětí na skupinku

Pokud máte zájem, napište mi. 

bottom of page